roman holiday

 

Przygotowując się do wyjazdu zawsze staram się jak najlepiej poznać miejsce do którego się wybieram: wertuję przewodniki, fora w poszukiwaniu ciekawych wskazówek i porad. Inspiracją są dla mnie zdjęcia osób, które już odwiedziły dane miejsce i ich relacje. Sugestie i porady innych podróżników lubię brać pod uwagę podczas określania własnego planu zwiedzania. Jednak zawsze pamiętam o tym, by nie do końca sugerować się zdaniem innych  i dopiero na miejscu samemu zweryfikować, czy było warto.

 

Hiszpania z Katowic we wrześniu i październiku. Bilety lotnicze w cenie od 276,40 zł kupimy na stronie irlandzkiego przewoźnika Ryanair.

 

Na stronie TUI , możemy rezerwować bilety lotnicze Last Minute w atrakcyjnej cenie.

 

"Jeżeli widziało się Włochy, a nie widziało się Sycylii, to oznacza, że nie oglądało się Włoch, ponieważ Sycylia jest kluczem do wszystkiego" (J. Goethe, Podróż włoska).

Sycylia to inny świat! Największa wyspa na Morzu Śródziemnym, którą trzeba koniecznie zobaczyć. Za lot z Warszawy do Trapani zapłacimy 218 zł w dwie strony w czerwcu. Warto skorzystać z oferty, termin jeszcze przed szczytem sezonu.

Last minute lotnicze na Maltę!

Lot w czerwcu za 248 zł w dwie strony. Za bilety płacimy dowolną kartą debetową, a podróż odbywamy z bagażem podręcznym  do 10 kg, o wymiarach 55x40x20 cm.